VAIKAMS IR PAAUGLIAMS PROCEDūROS

Šiandieninis SPA skiria dėmesį ir vaikams ir paaugliams. Masažo programos ir odos priežiūros procedūros skirtos jaunimui skatina sveikos gyvensenos įgūdžius, išmoko rūpintis ir prižiūrėti save.

Vaikiškas nugaros masažas

Tai lengvas atpalaiduojantis nugaros masažas. Jis pagerina bendrą savijautą, tonusą, atpalaiduoja.

15 min.    13.00 Eur
Dovanų kuponas

Spa terapinis viso kūno masažas

Šis masažas stiprina bendrą organizmo imunitetą, stimuliuoja fizinį augimą, suaktyvina vaiko kraujotaką, virškinimą, gerina psichomotorinį vystymąsi. Speciali masažo technika nuima nervinę įtampą dėl didelio mokslų krūvio, taip pat yra gera profilaktika dažnai sergant kvėpavimo takų ligomis.

30 min.    22.00 Eur
Dovanų kuponas

Imunitetą stiprinantis kūno šveitimas (šermukšnių/liepų/žaliosios arbatos)

Ypač švelnus glostomaisiais judesiais atliekamas aromaterapinis kūno šveitimas atpalaiduoja, sušvelnina odą ir padidina jos tonusą. Natūralūs šveitiklio komponentai, kuriuose gausu antioksidantų stiprina visą organizmą bei didina atsparumą peršalimo ligoms.

20 min.    20.00 Eur
Dovanų kuponas

Drėkinamoji veido procedūra ,,Strawberry Hydraboost”

Ši procedūra, praturtinta vitaminais, balansuojanti. Pradedama giliu odos išvalymu su fermentiniu odos šveitikliu Clear-O-Zym, kuris pašalina negyvąsias odos ląsteles, minkština sukietėjusius folikulų kamštelius. Gilaus valymo procesas baigiasi malonia vėsinančia, raminančia, drėkinančia braškių kauke, kuri veikia ir kaip antioksidantas. Švytinčios odos nepaprastai maloni ir kvapni procedūra!

45 min.    25.00 Eur
Dovanų kuponas

Spuoguotos, problemiškos odos procedūra

Problematinė oda reikalauja ypatingos priežiūros ir specialių priežiūros priemonių skirtų akivaizdžioms odos problemoms: acne bėrimams, spuogams bei odos sudirgimui. Šią Pevonia procedūrą sudaro: gilus odos valymas, eksfoliacija, raminanti ir gijimą skatinanti kaukė, suteikianti odai švaros, gyvybingumo ir komfortiško nuraminimo. Procedūra drėkina, ramina, gaivina, balansuoja riebalinių liaukų veiklą, skaistina odą, sutraukia poras, turi antiseptinį ir antibakterinį poveikį.

60 min.    39.00 Eur
Dovanų kuponas
2014 © Alio