PROCEDūROS

Svečiai kviečiami pasilepinti daugiau nei 50 skirtingų SPA procedūrų visam kūnui ir veidui. SPA masažai, veido ir kūno procedūros, SPA kompozicijos rūpestingai ir kruopščiai sukurtos palepinti svečią iš karto suteikiant maksimalų rezultatą. Atliekami įvarių technikų masažai (shiatsu, rytietiškos, neurosedatyvinės, limfodrenažinės ir miorelaksacinės), veiksmingai pašalina stresą, bendrą kūno įtampą, ypatingai giliai atpalaiduoja raumenis - nuima spazmus. Kūno ir veido procedūroms naudojama tik aukščiausio lygio profesionali SPA kosmetika: PEVONIA, CASMARA, MARIA GALLAND.

Masažai

Veido ir galvos taškinis masažas

Veido ir galvos taškinis masažas - tai sujungti į darnią visumą „Shiatsu“ ir tailandiečių masažų elementai. Galvos masažas atliekamas meridianų (energijos takų) tekėjimo kryptimi, o veido masažas – įtampos ir harmonizavimo pagrindinėmis linijomis. Švelnūs ir drauge gilūs, paspaudimai, atliekami tam tikru ritmu, giliai atpalaiduoja, išsklaido įtampą, numalšina galvos skausmus, harmonizuoja energijos tėkmę.

30 min.    26.00 Eur
Dovanų kuponas

SPA veido ir galvos atpalaiduojantis masažas

SPA veido masažo metu atpalaiduojama pečių juostos, kaklo ir veido raumenų įtampa. Tai labai maloni ir efektyvi senėjimo profilaktika. Po šio masažo jūs jausitės pailsėję, atsipalaidavę, veidas atrodys atjaunėjęs, oda elastinga, atsigavusi, pagerės miegas.

40 min.    28.00 Eur
Dovanų kuponas

Japoniškas veido masažas „Kobido"

Kobido masažas - populiariausias jauninantis veido masažas pasaulyje, net ir dėl plastinės chirurgijos pamišusiame Holivude pastaruoju metu vertinamas labiau nei grožio injekcijos ar chirurginė intervencija. Procedūros metu masažuojami kaklo, veido ir galvos raumenys, pirštų galiukais stimuliuojami veido taškai. Tai pagerina gyvybinės energijos srautus, odos ląstelės geriau aprūpinamos deguonimi, oda akivaizdžiai atsigauna ir atjaunėja. Tai unikalus ir rafinuotas japonų tradicijomis paremtas ritualas - suteikiantis visišką pilnatvės pojūtį, nes sujungiamas kūnas, siela ir dvasia. Šis masažas rekomenduojamas tiek vyrams, tiek moterims siekiantiems skaistesnės ir jaunesnės veido odos. Taip pat patiriantiems daug streso, norintiems atsipalaidavimo ir pagražinti veido ovalą bei odą.


60 min.    45.00 Eur
Dovanų kuponas

Veido terapija ,,Kobido'' su express veido procedūra

Kobido masažas - populiariausias jauninantis veido masažas pasaulyje, net ir dėl plastinės chirurgijos pamišusiame Holivude pastaruoju metu vertinamas labiau nei grožio injekcijos ar chirurginė intervencija. Procedūros metu masažuojami kaklo, veido ir galvos raumenys, pirštų galiukais stimuliuojami veido taškai. Tai pagerina gyvybinės energijos srautus, odos ląstelės geriau aprūpinamos deguonimi, oda akivaizdžiai atsigauna ir atjaunėja. Tai unikalus ir rafinuotas japonų tradicijomis paremtas ritualas - suteikiantis visišką pilnatvės pojūtį, nes sujungiamas kūnas, siela ir dvasia. Po masažo įmasažuojamas drėkinantis serumas ir tepama individualiai parinkta Casmara prabangioji alginatinė kaukė ant akių ir lūpų, todėl veikia tiesiai ten, kur labiausiai reikia. Atliekamas atpalaiduojantis plaštakų arba pėdų masažas. Procedūra tinka vyrams ir moterims.


90 min.    59.00 Eur
Dovanų kuponas

Pečių juostos masažas

Ypač malonus chiromasažo ir manualinių technikų junginys. Atpalaiduoja suspazmuotus, pavargusius raumenis, padidina jų elastingumą, kaklo lankstumą, ramina nervų sistemą, šalina nuovargį, padidėjusį jautrumą, stresą, nemigą, gerina kraujotaką. 

30 min.    26.00 Eur
Dovanų kuponas

Nugaros chiromasažas

Nugaros chiromasažas efektyviai atpalaiduoja, nuramina ir suteikia energijos. Po masažo jausitės pailsėję ir atsigavę.

30 min.    26.00 Eur
Dovanų kuponas

Klasikinis nugaros masažas

Klasikinis nugaros masažas – tai viena iš labiausiai paplitusių masažo rūšių mūsų šalyje. Masažo dėka pagerėja savijauta, dingsta nuovargis ir sumažėja skausmas. Klasikinis nugaros masažas grąžina jėgas ir suteikia žvalumo. Po jo jausitės energingi ir gerai nusiteikę.

30 min.    26.00 Eur
Dovanų kuponas

Pėdų taškinis masažas

Pėdų taškinis masažas – tinka daug vaikštantiems, dirbantiems stovimą darbą, po sunkių fizinių krūvių. Masažas gerina kraujo ir limfos apytaką, medžiagų apykaitą, todėl puikiai tinka žmonėms, kurių pėdos nuolat šąla ar dažnai būna patinusios. Pėdų masažas padeda atsigauti ir pailsėti visam organizmui.

30 min.    26.00 Eur
Dovanų kuponas

Pavargusių kojų masažas

Šis masažas veiksmingai nuima raumenų nuovargį ir įtampą blauzdų bei šlaunų srityje, pagerina kraujo ir skysčių nutekėjimą. Rekomenduojamas po slidinėjimo ir kito aktyvaus sporto.

40 min.    28.00 Eur
Dovanų kuponas

Kojų hemolimfodrenažinis masažas

Masažas pagerina kraujotaką, paskatina limfos ir skysčių nutekėjimą. Užkerta kelią tinimams, palengvina kojas, sumažina kojų apimtis. Idealiai tinka dirbantiems stovimą darbą, kai kojos tinsta, yra išsiplėtusių venų, ryškus kapiliarų tinklas.

40 min.    28.00 Eur
Dovanų kuponas

Vaikiškas nugaros masažas

Vaikiškas masažas - tai lengvas atpalaiduojantis nugaros masažas. Jis pagerina bendrą savijautą, tonusą, atpalaiduoja įsitempusius raumenis.

15 min.    13.00 Eur
Dovanų kuponas

Spa terapinis viso kūno masažas vaikams

Šis masažas stiprina bendrą organizmo imunitetą, stimuliuoja fizinį augimą, suaktyvina vaiko kraujotaką, virškinimą, gerina psichomotorinį vystymąsi. Speciali masažo technika nuima nervinę įtampą dėl didelio mokslų krūvio, taip pat yra gera profilaktika dažnai sergant kvėpavimo takų ligomis.
 

30 min.    22.00 Eur
Dovanų kuponas

Relaksuojantis kūno chiromasažas

Chiromasažas – tai rytų filosofijos, europietiškų, rytietiškų masažo technikų bei amerikietiškos chiropraktikos sintezė. Chiromasažas rekomenduojamas esant raumenų nuovargiui, sustingimui, suglebimui ar patinimams. Jis sumažina raumenų įtampą, pagerina kraujotaką, raumenų tonusą, medžiagų apykaitą. Po masažo jausitės pailsėję ir atsigavę.

60 min.    45.00 Eur
Dovanų kuponas

Antistresinis kūno masažas

Šis masažas rekomenduojamas tiems, kas jaučia nuolatinį stresą, chronišką nuovargį, sumažėjus gyvenimo tonusui. Dėl ypatingos neurosedatyvinės masažo technikos veiksmingai nuima psichoemocinę įtampą, nuovargį, ramina. Jis suteikia malonius pojūčius ir viso kūno relaksaciją.

60 min.    43.00 Eur
Dovanų kuponas

SPA masažas ,,Atgaiva sielai''

Šiame masaže persipina Shiatsu ir tailandietiško taškinių masažų bei neurosedatyvinių masažo technikų judesiai. Rekomenduojamas esant miego sutrikimams, nervingumui ir stresui mažinti. Veiksmingai atstato kūno, proto ir emocijų pusiausvyrą. Sugrąžina dvasinę ramybę ir gyvenimo džiaugsmą.

60 min.    43.00 Eur
Dovanų kuponas

Aromaterapinis kūno masažas

Aromaterapinis masažas yra efektyvi profilaktinė priemonė atjauninanti ir sustiprinanti Jūsų organizmą. Aromatiniai aliejai teigiamai veikia odą bei emocinę žmogaus būseną. Po masažo kūnas jaučiasi pailsėjęs, atsigavęs. Aromatiniai aliejai per kvapo receptorius perduoda atsipalaidavimo ir malonumo pojūčius visam kūnui – susiharmonizuoja viso organizmo veikla. 

60 min.    43.00 Eur
Dovanų kuponas

Klasikinis viso kūno masažas

Klasikinis viso kūno masažas rekomenduojamas sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, profilaktiškai osteochondrozės, artrito, nugaros, kaklo skausmui mažinti, esant raumenų ir sąnarių sąstingiui, jaučiant įtampą, nuovargį, stresą. 

60 min.    45.00 Eur
Dovanų kuponas

Hemolimfodrenažinis kūno masažas

Hemolimfodrenažinis masažas sprendžia skysčių kaupimosi problemą, šalina iš organizmo šlakus, toksinus, gerina kraujotaką, mažina kojų nuovargį. Po šito masažo sustiprėja imunitetas, geriau šalinami pertekliniai skysčiai, audiniai gauna daugiau deguonies, pagerėja kraujotaka bei ląstelių ir audinių mityba, sumažėja apimtys ir padidėja kraujagyslių elastingumas.

90 min.    55.00 Eur
Dovanų kuponas
Vandens procedūros

Individuali garo vonia Thala-Easytherms

Pagrindinis skirtumas tarp turkiškos pirties ir garų vonios THALA-EASYTHERMS yra galimybė individualiai parinkti temperatūrą ir procedūrų trukmę. Garų poveikis ir karštis maloniai atpalaiduoja, skatina toksinų šalinimą, sumažina reumatinius skausmus, raumenų įtampą, padeda įveikti nemigą ir kvėpavimo takų uždegimus, stiprina imunitetą, suteikia energijos ir geros savijautos visam organizmui.

40 min.    22.00 Eur
Dovanų kuponas

Pirčių  ir sūkurinės vonios kompleksas (2 asm.)

Pirčių procedūros palankiai veikia nervų, raumenų uždegimus, traumų padarinius, stimuliuoja kraujotaką, stiprina imuninę sistemą, yra naudingos peršalimo ligų profilaktikai, padeda atsikratyti antsvorio, suteikia energijos ir geros savijautos visam organizmui.

60 min.    39.00 Eur
Dovanų kuponas

Sūkurinė vonia (2 asm.)

Vandens procedūros nuo seno laikomos vienu veiksmingiausių sveikatos gerinimo ir sugrąžinimo, streso malšinimo, kūno puoselėjimo būdų. Atsipalaiduokite sūkurinėje vonioje tik Jums rezervuotu laiku, mėgaukitės ramybe ir relaksuojančia muzika. 
30 min.    18.00 Eur
Dovanų kuponas

Privatus pirčių ir sūkurinės vonios kompleksas žvakių šviesoje TIK DVIESE 

Trokštantiems romantikos ir privatumo kviečiame pasimėgauti išskirtine ramybe ir romantika pulsuojančiais pirčių ir sūkurinės vonios malonumais žvakių šviesoje tik Jums Dviese!

90 min.    50.00 Eur
Dovanų kuponas
Kūno šveitimai ir įvyniojimai

Aromaterapinis viso kūno šveitimas (bruknių/žaliosios arbatos/kanapių/juodųjų perlų/greipfrutų)

Procedūros pradžioje atliekamas sausasis kūno šveitimas specialiu kūno šepečiu. Aromaterapinio Norden šveitiklio komponentai švelniai nušveičia odą, padidina odos tonusą ir elastingumą, paskatina kraujotaką ir odos ląstelių regeneraciją, suteikia gaivumo ir puikaus aromato jausmą. Procedūra puikiai panaikina stresą ir nuovargį. Paruošia odą tolesnėms procedūroms. 


30 min.    26.00 Eur
Dovanų kuponas

Jauninatis ir atstatantis kūno šveitimas Tropicale su papajomis ir ananasais

Odą stangrinantis holistinis Pevonia kūno šveitimas su putojančia papajos ir ananaso druska ir viso kūno sutepimas su senėjimą stabdančiu papajos ir ananaso kūno balzamu. Šveičianti, lyginanti ir giliai mineralizuojanti druska yra natūraliausia odos sveikatos ir švytėjimo priemonė. Po šveitimo kūnas ištepamas Pevonia papajos ir ananaso Anti-Age balzamu su retinoliu. Papajų ir ananasų ekstraktų svaiginantis kvapas maloniai atpalaiduoja, oda tampa šilkinė ir švytinti.


45 min.    38.00 Eur
Dovanų kuponas

Mineralizuojantis kūno įvyniojimas su jūros dumbliais

Procedūros pradžioje atliekamas kūno šveitimas specialiu šepečiu (,,sausasis šukavimas’’). Tepama Pevonia mineralizuojanti kūno kaukė su jūros dumbliais. Kaukė skatina medžiagų apykaitą, pagerina riebalų apykaitą, prisotina odą mineralų, atkuria jos mineralų balansą, užtikrina odos stangrumą ir švelnumą. Procedūros metu taip pat Jums bus atliktas įtampą mažinantis galvos arba pėdų taškinis masažas. Pabaigoje įmasažuojamas drėkinantis Pevonia kūno kremas.  


60 min.    44.00 Eur
Dovanų kuponas

Liekninantis žaliosios kavos kūno įvyniojimas

Procedūros pradžioje atliekamas sausasis kūno šveitimas specialiu kūno šepečiu. Vėliau tepama Pevonia žaliosios kavos kūno kaukė stimuliuoja jūsų kūno gebėjimą skaldyti riebalus, pagerinti metabolizmą ir šalinti vandens užsilaikymą. Gryna 100% mikronizuota žalia kava, kurios sudėtyje yra chlorogeninės rūgšties, polisacharidų, proteinų ir eterinių aliejų, visapusiškai tobulina odos tekstūrą, pastebimai mažina celiulito pažeistų vietų nelygumus. Procedūros metu taip pat palepinsime Jus pasirinktu įtampą mažinančiu galvos arba pėdų taškiniu masažu. Pabaigoje įmasažuojamas Pevonia stangrinantis kūno kremas.


60 min.    47.00 Eur
Dovanų kuponas

Jauninantis kūno įvyniojimas Tropicale su papaja ir ananasu

Ši procedūra stabdo senėjimą, mažina raukšles, lygina odą, didina elastingumą ir tonizuoja, atstato drėgmės netekimą. Procedūros pradžioje atliekamas kūno šveitimas specialiu šepečiu (,,sausasis šukavimas''). Kūnas tepamas ypatingai malonia, gaivinančia, jauninančia (Anti-Age) Pevonia kauke. Naudojamų produktų sudėtyje yra jūrinio kolageno ir elastino polipeptidai, dygmino sėklų aliejus, retinolis (vit. A), granato vaisių ekstraktas, vit. B3, hialurono rūgštis, ananaso ir papajos vaisių ekstraktai, vanilės medžio vaisių ekstraktas. Procedūros metu taip pat palepinsime Jus įtampą mažinančiu galvos arba pėdų taškiniu masažu. Galiausiai kūnas bus sutepamas Pevonia tonizuojančiu balzamu.


60 min.    47.00 Eur
Dovanų kuponas
Kūno liekninimas ir detoksikavimas

Stipraus poveikio anticeliulitinis įvyniojimas su Celogeliu probleminėms vietoms

Šis ypač efektyvus kūno įvyniojimas šiluminiu principu sumažina kūno apimtis 0,5-1 cm jau po vienos procedūros. Produkto efektyvumas remiasi subalansuotu kiekiu didelės koncentracijos angliavandenių, turinčių intensyvų termoreguliacinį, angiotoninį ir riebalus skaidantį poveikį.

45 min.    33.00 Eur
Dovanų kuponas

Kūną detoksikuojantis ritualas

Unikalioje Thala-Easytherms garo vonioje užtepama Pevonia mikronizuotų jūros dumblių kaukė praturtinta magniu, soda, kaliu, geležimi, cinku, manganu. Ši kaukė stimuliuoja, detoksikuoja, stangrina, gerina kraujo cirkuliaciją, o garo vonia sustiprina šį efektą dvigubai. Taip pat procedūra skatina ląstelių oksigenaciją, šalina toksinus ir skysčių perteklių, mineralizuoja, stimuliuoja riebalų skaidymasi.


60 min.    49.00 Eur
Dovanų kuponas

Intensyviai liekninanti anticeliulitinė kūno terapija

Ypač efektyvi procedūra skirta kūno apimtims mažinti, kovoti su celiulitu ir odos nelygumais. Procedūros pradžioje atliekamas dvigubas kūno šveitimas: sausas “šukavimas” ir aromaterapinis šveitimas. Vėliau įmasažuojamas ypač aktyvus Pevonia žaliosios kavos koncentratas ir tepama kaukė iš 100% mikronizuotos žaliosios kavos, kurios sudėtyje yra chlorogeninės rūgšties, polisacharidų, proteinų ir  eterinių aliejų. Šių produktų sintezė visapusiškai tobulina odos tekstūrą, pastebimai mažina celiulito pažeistų vietų nelygumus. Procedūros metu taip pat palepinsime Jus pasirinktu įtampą mažinančiu galvos arba pėdų taškiniu masažu. Pabaigoje įmasažuojamas Pevonia tonizuojantis ir stangrinantis kūno kremas. 


90 min.    65.00 Eur
Dovanų kuponas
Kūno jauninimas ir stangrinimas

Jauninanti ir stangrinanti kūno terapija ,,Tropikų oazė”

Ši ypatingai maloni ir aromatinga kūno terapija su papajomis ir ananasais stabdo senėjimą, mažina raukšles, didina elastingumą ir tonizuoja. Procedūros pradžioje atliekamas dvigubas kūno šveitimas: sausas "šukavimas" ir Pevonia kūno šveitimas su De-Aging Saltmousse holistine priemone. Kreminis kūno vyniojimas - maloniai gaivina ir efektyviai stabdo senėjimo procesus, kadangi sudėtyje yra jūrinio kolageno ir elastino polipeptidų, dygminų sėklų aliejaus, retinolio (vit. A), granatų ekstrakto, vit. B3, hialurono rūgšties, ananaso, papajos ir vanilės ekstraktų. Procedūros metu taip pat palepinsime Jus pasirinktu įtampą mažinančiu galvos arba pėdų taškiniu masažu. Galiausiai kūnas sutepamas Pevonia balzamu De-Aging Body Balm.


90 min.    61.00 Eur
Dovanų kuponas

Lumafirm - greito efekto kūno atjauninimo ir stangrinimo programa

Jei norite momentalaus efekto ir gražios išvaizdos dabar tuoj pat - Pevonia Lumafirm® Lift & Glow procedūra išpildys jūsų lūkesčius. Procedūros pradžioje atliekamas kūno sausasis šveitimas -,,šukavimas". Vėliau seka keturių etapų kūno puoselėjimo ir jauninimo ritualas su 26 aktyviom, greito poveikio sudėtinėmis dalimis: sojų proteinu, vitaminas C, elastinu, jūriniu kolagenu ir kt. Inovacinių perdavimo technologijų dėka ingredientai įsiskverbia giliai į odą, skatindami jos regeneraciją. Oda akivaizdžiai keičia tekstūrą - tampa lygi, standi, skaisti, atjaunėjusi. Gilus ir atpalaiduojantis viso kūno masažas padeda visiškai atsipalaiduoti, pailsėti ir atgauti jėgas. Puiki nuotaika, jauninatis ir atgaivinantis rezultatas visam kūnui jau po pirmos procedūros.


90 min.    86.00 Eur
Dovanų kuponas
Express veido procedūros

Veido priežiūros procedūra pagal Jūsų odos tipą

Atsižvelgiant į Jūsų odos tipą ir būklę parenkama tinkamiausia Pevonia express procedūra skirta atgaivinti, nuraminti ar pamaitinti Jūsų veido odą. Veido oda nuvaloma, lengvai eksfolijuojama ir masažuojama, individualiai parenkama veido kaukė. Procedūros poveikį sustiprins kremas. Procedūra rekomenduoja ir vyrams.
45 min.    38.00 Eur
Dovanų kuponas

Prabangi veido puoselėjimo express procedūra

Puiki procedūra skubantiems, tačiau norintiems pasilepinti ir atsipalaiduoti. Procedūros metu oda paruošiama ir nuvaloma, naudojant specialią Anti-Age masažo techniką įmasažuojamas drėkinantis koncentratas, pagal patentuotą metodą tepama individualiai parinkta Casmara prabangioji alginatinė kaukė ant akių ir lūpų, todėl veikia tiesiai ten, kur labiausiai reikia. Veido oda vėl tampa natūraliai švytinti ir pailsėjusi.


60 min.    49.00 Eur
Dovanų kuponas
Drėkinančios veido procedūros

Drėkinanti ir gaivinanti veido procedūra

Trumputė, bet efektyvi Maria Galland procedūra tiems, kurie nori pasinerti į rafinuotų, subtilių tekstūrų jūrą. Veido oda nuvaloma ir užtepama drėkinanti kaukė, kuri atstato drėgmės trūkumą, suteikia odai minkštumo ir švelnumo. Jus apims nepakartojamas gaivos jausmas, lyg nusiprausus šaltinio vandeniu. Dings visi nuovargio pėdsakai. Tinka vyrams ir moterims.30 min.    30.00 Eur
Dovanų kuponas

Intensyviai drėkinanti ir stangrinanti procedūra su kokonu

Mažą stebuklą sukurianti Maria Galland procedūra „ištroškusiai", dėl to sveiką išvaizdą ir gyvybingumą praradusiai odai. Kokono procedūrų išskirtinis bruožas yra jų atpalaiduojantis poveikis, lydimas komforto ir geros savijautos jausmo. Ypatingo masažo dėka atsipalaiduoja įsitempę veido raumenys, jungiamieji audiniai gauna energetinį impulsą, pagerėja raumenų ir odos kraujotaka bei aprūpinimas maisto medžiagomis - oda tampa akivaizdžiai, lygesnė, glotnesnė ir skaistesnė.


60 min.    43.00 Eur
Dovanų kuponas

Dehidraduotos veido odos procedūra su vitaminų koncentratu

Ši Pevonia procedūra skirta išsausėjusiai ir drėgmę praradusiai veido odai. Procedūros metu atliekamas ilgasis Pevonia autorinis SPA veido masažas su vitaminų koncentratu, kuris visapusiškai maitina, mažina sausumą ir lygina smulkias raukšleles. Rezultatą sustiprina kaukė su hialurono rūgštimi ir vitaminais A ir E. Akių kaukė vėsina, nuima paburkimą ir įtampą. Procedūra maloniai atpalaiduoja. Idealiai tinka ir vyrams.
70 min.    47.00 Eur
Dovanų kuponas

„Skin sensations“ - procedūra su 24 karatų aukso kauke

Tai prabangi naujos koncepcijos 6-ių fazių Casmara procedūra sukurta iš vitaminų ir mineralų, kurie visiškai ir galutinai atgaivina veido odą, atstato hidrolipidinį sluoksnį, stabdo odos senėjimą, padidina tonusą ir natūralų spindesį. Veikliųjų medžiagų išlaisvinimas pritaikant aukštąsias technologijas prilyginamas neinvaziniams gydymams kosmetinėje klinikoje. Procedūros pabaigoje tepama unikali jūros dumblių veido kaukė su 24 karatų aukso dulkėmis ir Vitazyme® ACE kompleksu. Ši kaukė palengvina prieš tai naudotų veikliųjų medžiagų įsigėrimą ir galutinai atgaivina ne tik veido odą, bet ir akių bei lūpų zonas. Procedūros metu atliekmas įvairių technikų sintezės veido ir dekoltė masažas užtikrina


90 min.    69.00 Eur
Dovanų kuponas
Valančios veido procedūros

Veido valanti ir skaistinanti procedūra „Labas rytas“

Idealiai tinka papilkėjusiai, skaistumą praradusiai odai. Kruopščiai atrinktos ir suderintos Maria Galland aktyvios, bet ne agresyvios veikliosios medžiagos giliai valo, pašalina negyvas ląsteles, sutraukia poras. Oda atgauna savo natūralų balansą, tampa švari ir gaivi. Idealiai tinka vyrams ir moterims. Tinka vyrams ir moterims. 

45 min.    33.00 Eur
Dovanų kuponas

Procedūra problemiškai veido odai su Acne

Problematinė oda reikalauja ypatingos priežiūros ir specialių priežiūros priemonių skirtų akivaizdžioms odos problemoms: acne bėrimams, spuogams bei odos sudirgimui. Šią Pevonia procedūrą sudaro: gilus odos valymas, eksfoliacija, raminanti ir gijimą skatinanti kaukė, suteikianti odai švaros, gyvybingumo ir komfortiško nuraminimo. Procedūra drėkina, ramina, gaivina, balansuoja riebalinių liaukų veiklą, skaistina odą, sutraukia poras, turi antiseptinį ir antibakterinį poveikį. Tinka vyrams, moterims ir paaugliams.
60 min.    39.00 Eur
Dovanų kuponas
Jauninančios veido procedūros

Jauninanti ir skaistinanti veido terapija su vitamino „C“ koncentratu

Ši Pevonia terapija su vitaminu C oksizomose ir hialurono rūgštimi aprūpina odą deguonimi ir suteikia jai švytėjimą, neutralizuoja laisvuosius radikalus, šalina toksinus, atstato pažeistą odą, mažina raukšleles ir pastebimai atkuria jaunatvišką išvaizdą. Procedūros metu atliekamas senėjimo procesus stabdantis Pevonia autorinis SPA veido masažas. Rekomenduojama visų tipų odai.


70 min.    49.00 Eur
Dovanų kuponas

Veido terapija ,,Kobido'' su express veido procedūra

Kobido masažas - populiariausias jauninantis veido masažas pasaulyje, net ir dėl plastinės chirurgijos pamišusiame Holivude pastaruoju metu vertinamas labiau nei grožio injekcijos ar chirurginė intervencija. Procedūros metu masažuojami kaklo, veido ir galvos raumenys, pirštų galiukais stimuliuojami veido taškai. Tai pagerina gyvybinės energijos srautus, odos ląstelės geriau aprūpinamos deguonimi, oda akivaizdžiai atsigauna ir atjaunėja. Tai unikalus ir rafinuotas japonų tradicijomis paremtas ritualas - suteikiantis visišką pilnatvės pojūtį, nes sujungiamas kūnas, siela ir dvasia. Po masažo įmasažuojamas drėkinantis serumas ir tepama individualiai parinkta Casmara prabangioji alginatinė kaukė ant akių ir lūpų, todėl veikia tiesiai ten, kur labiausiai reikia. Atliekamas atpalaiduojantis plaštakų arba pėdų masažas. Procedūra tinka vyrams ir moterims.

90 min.    59.00 Eur
Dovanų kuponas

Lumafirm® Lift & Glow švytėjimo procedūra veidui ir akims

Ar norite momentalaus efekto ir gražios išvaizdos dabar tuoj pat? Pevonia Lumafirm® Lift & Glow kompleksas veidui ir akims tikrai išpildys Jūsų lūkesčius. Ši procedūra suteikia veido ir akių kontūro odai ypatingą stangrumą ir skaistumą, momentaliai atgaivina, išlygina pavargusią odą, suteikdama akivaizdaus skaistumo ir natūralaus švytėjimo. Pevonia autorinis veido, rankų ir pėdų masažas užtikrins maksimalų Jūsų atsipalaidavimą.


70 min.    69.00 Eur
Dovanų kuponas

Jauninanti priešraukšlinė procedūra su kamieninėmis ląstelėmis ,,Elixir Cell’’

Tai ypač prabangi ir visiškai saugi aukštosios technologijos 7 fazių Casmara procedūra, kuri užpildo paviršines ir gilias raukšles, jas pakeldama iš vidaus ir išorės. Procedūra apsaugo ląstelių struktūras, skatina ląstelių aktyvumą ir atstato odos elastingumą, stabdo ląstelių senėjimą sustiprindama odos elastingumą. Ši procedūra pradedama odos nuvalymu ir naudojant nulupamąją dumblių kaukę su cinamonu, kuri skatina kraujotaką, iš vidaus šildo odą, bet nesukelia paviršiaus paraudimo. Vėliau tepama deguonimi praturtina kaukė, kuri prisotina odos giliausius deguonimi. Tuomet specialia masažine technika įmasažuojamos aktyvios medžiagos – koncentratai užtikrinantys odos drėkinimą, stangrumą, apsaugą ir kovojantys su senėjimo ženklais. Procedūra užbaigiama dar viena unikalia nulupama dumblių kauke pagal odos tipą ir sutvirtinančiu kremu. Po procedūros ne tik Jūsų veido oda atrodys visapusiškai atjaunėjusi, bet ir Jūs jausite atsipalaidavimą ir dvasinę harmoniją.


90 min.    85.00 Eur
Dovanų kuponas
Lūpoms ir akims procedūros

Lūpo putlinimo ir jauninimo procedūra LipRenew

Ypatingai aktyvi Pevonia procedūra lūpoms skirta visos lūpų srities atjauninimui, lūpų apimties padidinimui, linijų ir raukšlelių aplink lūpas sumažinimui. Jūrinis kolagenas, hialurono rūgštis, sezamo sėklų ekstraktas ir speciali masažo technika momentaliai pakeis Jūsų lūpų išvaizdą - jos taps akivaizdžiai putlios, glotnios ir ...seksualios!

30 min.    23.00 Eur
Dovanų kuponas

Antistresinė akių procedūra skaisčiam Jūsų žvilgsniui

Naudojamos Maria Galland priemonės turtingos aktyviomis veikliosiomis medžiagomis, besirūpinančiomis plona ir jautria paakių oda. Pridrėkinta ir pamaitinta ji tampa glotnesnė, akivaizdžiai sumažėja raukšlelių gylis. Išnyksta streso ir nuovargio pėdsakai. Tinka vyrams ir moterims.

30 min.    23.00 Eur
Dovanų kuponas

Priešraukšlinė akių procedūra su kolagenu

Unikali Pevonia procedūra su 100% grynumo jūrinės kilmės kolagenu iš karto suteikia neįtikėtiną rezultatą. Išlyginamos smulkios linijos ir raukšlės aplink akis, išnyksta akių nuovargis. Jūsų akys tampa pastebimai gražesnės. Tinka vyrams ir moterims.

30 min.    28.00 Eur
Dovanų kuponas
Rankoms ir kojoms procedūros

Parafino kaukė plaštakoms

Tai viena efektviausių ir maloniausių procedurų. Šilta parafino kaukė sušildo rankų odą, pagreitėja ląstelių atsinaujinimas - oda atjaunėja, padidėja elastingumas, pagerėja kraujotaka, giliai drėkinama oda. Po procedūros plaštakų tampa minkšta ir švelni.


15 min.    10.00 Eur
Dovanų kuponas

Parafino kaukė pėdoms

Ši procedūra ypač rekomenduojama tiems, kam dažnai šąla galūnės, tai pat norintiems atsipalaiduoti, pašalinti įtampą ir nerimą. Po jos suminkštėja pėdų odos paviršius, atsiveria poros, pagerėja kraujotaka, oda gauna daugiau deguonies, tampa švelni ir glotni.


15 min.    13.00 Eur
Dovanų kuponas
Besilaukiančioms procedūros

Veido ir galvos taškinis masažas

Veido ir galvos taškinis masažas - tai sujungti į darnią visumą „Shiatsu“ ir tailandiečių masažų elementai. Švelnūs ir drauge gilūs, paspaudimai, atliekami tam tikru ritmu, giliai atpalaiduoja, išsklaido įtampą, numalšina galvos skausmus, harmonizuoja energijos tėkmę.
30 min.    26.00 Eur
Dovanų kuponas

SPA veido ir galvos atpalaiduojantis masažas

SPA veido masažo metu atpalaiduojama pečių juostos, kaklo ir veido raumenų įtampa. Tai labai maloni ir efektyvi senėjimo profilaktika. Po šio masažo jūs jausitės pailsėjusios, atsipalaidavusios, veidas atrodys atjaunėjęs, oda elastinga, atsigavusi, pagerės miegas.
40 min.    28.00 Eur
Dovanų kuponas

Pečių juostos masažas

Ypač malonus mišrios technikos masažas. Atpalaiduoja suspazmuotus, pavargusius raumenis, padidina jų elastingumą, kaklo lankstumą, ramina nervų sistemą, šalina nuovargį, padidėjusį jautrumą, stresą, nemigą, gerina kraujotaką. 
30 min.    26.00 Eur
Dovanų kuponas

Kojų hemolimfodrenažinis masažas

Masažas pagerina kraujotaką, paskatina limfos ir skysčių nutekėjimą. Užkerta kelią tinimams, palengvina kojas, sumažina kojų apimtis.
40 min.    28.00 Eur
Dovanų kuponas

Raminanti veido procedūra

Pevonia raminanti veido procedūra skirta nuraminti ir atgaivinti Jūsų veido odą. Veido oda nuvaloma, lengvai eksfolijuojama ir masažuojama, tepama raminanti veido kaukė. Procedūros poveikį sustiprins kremas. 
45 min.    38.00 Eur
Dovanų kuponas

Prabangi veido puoselėjimo express procedūra

Puiki procedūra skubančioms, tačiau norinčioms maksimaliai pasilepinti ir atsipalaiduoti. Procedūros metu oda paruošiama ir nuvaloma, naudojant specialią Anti-Age masažo techniką įmasažuojamas drėkinantis koncentratas, pagal patentuotą metodą tepama individualiai parinkta Casmara prabangioji alginatinė kaukė ant akių ir lūpų, todėl veikia tiesiai ten, kur labiausiai reikia. Veido oda vėl tampa natūraliai švytinti ir pailsėjusi.
60 min.    49.00 Eur
Dovanų kuponas

„Skin sensations“ - procedūra su 24 karatų aukso kauke

Tai prabangi naujos koncepcijos 6-ių fazių Casmara procedūra sukurta iš vitaminų ir mineralų, kurie visiškai ir galutinai atgaivina veido odą, atstato hidrolipidinį sluoksnį, stabdo odos senėjimą, padidina tonusą ir natūralų spindesį. Veikliųjų medžiagų išlaisvinimas pritaikant aukštąsias technologijas prilyginamas neinvaziniams gydymams kosmetinėje klinikoje. Procedūros pabaigoje tepama unikali jūros dumblių veido kaukė su 24 karatų aukso dulkėmis ir Vitazyme® ACE kompleksu. Ši kaukė palengvina  prieš tai naudotų veikliųjų medžiagų įsigėrimą  ir galutinai atgaivina ne tik veido odą, bet ir akių bei lūpų zonas. Procedūros metu atliekmas įvairių technikų sintezės veido ir dekoltė masažas užtikrina maksimalų atsipalaidavimą ir veido odos puoselėjimą. 
90 min.    69.00 Eur
Dovanų kuponas

Parafino kaukė plaštakoms

Tai viena efektyviausių ir maloniausių procedurų. Šilta parafino kaukė sušildo rankų odą, pagreitėja ląstelių atsinaujinimas - oda atjaunėja, padidėja elastingumas, pagerėja kraujotaka, giliai drėkinama oda. Po procedūros plaštakų tampa minkšta ir švelni.
20 min.    10.00 Eur
Dovanų kuponas
Vaikams ir paaugliams procedūros

Vaikiškas nugaros masažas

Tai lengvas atpalaiduojantis nugaros masažas. Jis pagerina bendrą savijautą, tonusą, atpalaiduoja.

15 min.    13.00 Eur
Dovanų kuponas

Spa terapinis viso kūno masažas

Šis masažas stiprina bendrą organizmo imunitetą, stimuliuoja fizinį augimą, suaktyvina vaiko kraujotaką, virškinimą, gerina psichomotorinį vystymąsi. Speciali masažo technika nuima nervinę įtampą dėl didelio mokslų krūvio, taip pat yra gera profilaktika dažnai sergant kvėpavimo takų ligomis.

30 min.    22.00 Eur
Dovanų kuponas

Imunitetą stiprinantis kūno šveitimas (šermukšnių/liepų/žaliosios arbatos)

Ypač švelnus glostomaisiais judesiais atliekamas aromaterapinis kūno šveitimas atpalaiduoja, sušvelnina odą ir padidina jos tonusą. Natūralūs šveitiklio komponentai, kuriuose gausu antioksidantų stiprina visą organizmą bei didina atsparumą peršalimo ligoms.

20 min.    20.00 Eur
Dovanų kuponas

Drėkinamoji veido procedūra ,,Strawberry Hydraboost”

Ši procedūra, praturtinta vitaminais, balansuojanti. Pradedama giliu odos išvalymu su fermentiniu odos šveitikliu Clear-O-Zym, kuris pašalina negyvąsias odos ląsteles, minkština sukietėjusius folikulų kamštelius. Gilaus valymo procesas baigiasi malonia vėsinančia, raminančia, drėkinančia braškių kauke, kuri veikia ir kaip antioksidantas. Švytinčios odos nepaprastai maloni ir kvapni procedūra!

45 min.    25.00 Eur
Dovanų kuponas

Spuoguotos, problemiškos odos procedūra

Problematinė oda reikalauja ypatingos priežiūros ir specialių priežiūros priemonių skirtų akivaizdžioms odos problemoms: acne bėrimams, spuogams bei odos sudirgimui. Šią Pevonia procedūrą sudaro: gilus odos valymas, eksfoliacija, raminanti ir gijimą skatinanti kaukė, suteikianti odai švaros, gyvybingumo ir komfortiško nuraminimo. Procedūra drėkina, ramina, gaivina, balansuoja riebalinių liaukų veiklą, skaistina odą, sutraukia poras, turi antiseptinį ir antibakterinį poveikį.

60 min.    39.00 Eur
Dovanų kuponas
SPA mini etiketas

Mini etiketas

  • Maloniai kviečiame ateiti į SPA centrą ne mažiau kaip 5 min. iki SPA procedūros pradžios, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir pasiruošti procedūrai.
  • Prašome nesinešti elektroninių prietaisų į SPA centro patalpas.
  • Rekomenduojame avėti ne laukui skirtą avalynę. Pirčių komplekse - šlepetes, tinkamas avėti drėgnoje aplinkoje.
  • Nevartokite alkoholio prieš procedūras ir iš karto po jų.
  • Rekomenduojame į procedūras ateiti be makiažo.
  • Venkite skutimosi ar depiliacijos procedūros dieną, ypač jei planuojate atlikti kūno šveitimą, kadangi priemonės gali suerzinti odą.
  • Procedūros pradžioje pasakykite SPA darbuotojui apie savo sveikatos problemas, kurios gali įtakoti procedūros atlikimą.
  • Informuokite jei laukiatės, parinksime procedūras tinkančias būsimoms mamytėms.
  • Atsisakius procedūros mažiau nei 4 val. iki paskirto laiko, procedūros laiko nekeičiame ir prašysime sumokėti visą paslaugos kainą.

Dovanų kuponas
2014 © Alio