JAUNINANčIOS PREMIUM VEIDO PROCEDūROS

 

Jauninanti ir skaistinanti veido terapija su vitamino „C“ koncentratu + rankų procedūra su kokonu

Ši Pevonia terapija su vitaminu C oksizomose ir hialurono rūgštimi aprūpina odą deguonimi ir suteikia jai švytėjimą, neutralizuoja laisvuosius radikalus, šalina toksinus, atstato pažeistą odą, mažina raukšleles ir pastebimai atkuria jaunatvišką išvaizdą. Procedūros metu atliekamas senėjimo procesus stabdantis Pevonia autorinis SPA veido masažas. Rekomenduojama visų tipų odai. Procedūros metu taip pat Jus palepinsime unikalia rankų kokono procedūra.

70 min.    57.00 Eur
Dovanų kuponas

Veido terapija ,,Kobido'' su express veido procedūra + rankų procedūra su kokonu

Kobido masažas - populiariausias jauninantis veido masažas pasaulyje, net ir dėl plastinės chirurgijos pamišusiame Holivude pastaruoju metu vertinamas labiau nei grožio injekcijos ar chirurginė intervencija. Tai unikalus ir rafinuotas japonų tradicijomis paremtas ritualas - suteikiantis visišką pilnatvės pojūtį, nes sujungiamas kūnas, siela ir dvasia. Po masažo įmasažuojamas drėkinantis serumas ir tepama individualiai parinkta Casmara prabangioji alginatinė kaukė ant akių ir lūpų, todėl veikia tiesiai ten, kur labiausiai reikia. Atliekamas atpalaiduojantis plaštakų arba pėdų masažas. Procedūra tinka vyrams ir moterims. Procedūros metu taip pat Jus palepinsime unikalia rankų kokono procedūra.

90 min.    59.00 Eur
Dovanų kuponas

Lumafirm® Lift & Glow švytėjimo procedūra veidui ir akims + rankų procedūra su kokonu

Ar norite momentalaus efekto ir gražios išvaizdos dabar tuoj pat? Pevonia Lumafirm® Lift & Glow kompleksas veidui ir akims tikrai išpildys Jūsų lūkesčius. Ši procedūra suteikia veido ir akių kontūro odai ypatingą stangrumą ir skaistumą, momentaliai atgaivina, išlygina pavargusią odą, suteikdama akivaizdaus skaistumo ir natūralaus švytėjimo. Pevonia autorinis veido, rankų ir pėdų masažas užtikrins maksimalų Jūsų atsipalaidavimą. Procedūros metu taip pat Jus palepinsime unikalia rankų kokono procedūra.


70 min.    85.00 Eur
Dovanų kuponas

Prabangi priešraukšlinė procedūra su kamieninėmis ląstelėmis ,,Elixir Cell’’ + rankų procedūra su kokonu

Tai ypač prabangi ir visiškai saugi aukštosios technologijos 7 fazių Casmara procedūra, kuri užpildo paviršines ir gilias raukšles, jas pakeldama iš vidaus ir išorės. Procedūra apsaugo ląstelių struktūras, skatina ląstelių aktyvumą ir atstato odos elastingumą, stabdo ląstelių senėjimą sustiprindama odos elastingumą. Ši procedūra pradedama odos nuvalymu ir naudojant nulupamąją dumblių kaukę su cinamonu, kuri skatina kraujotaką, iš vidaus šildo odą, bet nesukelia paviršiaus paraudimo. Vėliau tepama deguonimi praturtina kaukė, kuri prisotina odos giliausius deguonimi. Tuomet specialia masažine technika įmasažuojamos aktyvios medžiagos – koncentratai užtikrinantys odos drėkinimą, stangrumą, apsaugą ir kovojantys su senėjimo ženklais. Procedūra užbaigiama dar viena unikalia nulupama dumblių kauke pagal odos tipą ir sutvirtinančiu kremu. Po procedūros ne tik Jūsų veido oda atrodys visapusiškai atjaunėjusi, bet ir Jūs jausite atsipalaidavimą ir dvasinę harmoniją. Procedūros metu taip pat Jus palepinsime unikalia rankų kokono procedūra.


90 min.    90.00 Eur
Dovanų kuponas